ROLANDS ČERNIS
Skolas dibinātājs
Konsultācijas, mentorings un palīdzība pašrealizācijas, attiecību, dzimtas, veselības un citos jautājumos (individuāli, pārim vai ģimenei).
Ja esi pazaudējis pavedienu, vai apmaldījies savas dzīves mezglos un vēlies, lai kāds palīdz aptvert notiekošo un izprast cēloņus, nāc pie cilvēka, kurš Tev palīdzēs ielūkoties dziļāk Tavā dzīvē.
Tikai izprotot notiekošo ir iespējams pašam mainīt dzīves rezultātus. Kāpēc cilvēks ikdienā neredz savas situācijas un problēmu risinājumus? Jo esam aizmirsuši, kā ielūkoties sevī. Neviens speciālists, izņemot Tevi pašu nespēs izmainīt dzīvi Tev vēlamā virzienā. Vienīgā un īstā palīdzība, ir parādīt cilvēkam saikni starp viņa dzīves notikumiem, izvēlēm un rezultātiem, kurus viņš saņem, kā arī palīdzēt ieraudzīt to, kādā veidā var mainīt situāciju un iegūt sev vēlamo rezultātu.
Konsultē Rolands Černis – Cilvēka Apziņas Skolas dibinātājs un pasniedzējs:
– Cilvēka Mācības,
– Dzimtas Mācība,
– Attiecību un Ģimenes Mācības,
– Praktiskais Apziņas attīstības kurss,
– Citi ar Cilvēka apziņas attīstības procesiem saistīti projekti.
Rolands vada nodarbības un pasniedz kopš 2014. gada. Auditors pēc sociālās profesijas. Profesionālās Viscerālo prakšu speciālistu asociācijas biedrs (Krievija), Tautas un tradicionālo dziedināšanas metožu asociācijas “Kazaku Zdrava” biedrs (Krievija). Ar pašizaugsmes treniņiem un Cilvēka apziņas procesu izziņu aktīvi nodarbojas kopš 2010 gada. Iedziļinājies dažādu kultūru, reliģiju, mītu, un citu cilvēces sakrālo mantojumu izpētē. Pievērsies dažādu tradīciju astroloģisko un numeroloģisko likumsakarību, ajurvēdas un citu zinātņu principu apgūšanai un praktiskai pielietošanai. Pēta un apgūst cilvēka fizioloģisko pocesu un veselības saikni ar apziņas procesiem. Mācijies pie dažādu zināšanu glabātājiem, speciālistiem un pasniedzējiem:
– Aleksandrs Maksimovičs Skuļskijs (UA) – SPAS 3. līmenis; https://www.youtube.com/watch?v=p8zP-7Sf1Tc
– Aleksandrs Černikovs – “Топоръ” dzimtas zināšanu glabātājs (UA) – SPAS 3. līmenis;
– Dmitrijs Lapšinovs (RU) – kursi: “Сварга”, “Тши-цигун” un “Кремень”; https://svarga.online/dmitry-lapshinov
– Aleksandrs Timofejevičs Ogulovs (RU) – Viscerālā Terapija; https://ogulov.com/
– Ruslans Erisļevičs Mušailovs (RU) – Visceroptoze un noslīdējušo iekšējo orgānu paškorekcija;
– Vladislavs Jurevičs Ščebeņkovs (RU) – Jumeiho masāžas 3. Līmenis, Sibīrijas kazaku masāža, Kazaku zdrava – vēdera masāža, Zīdaiņu un Grūtnieču masāža – sagatavošana dzemdībām un dzemdību aizvēršana; https://youtu.be/Lk-ZPECgwFE
– un vairāki citi pasniedzēji, un savas jomas speciālisti ārpus Latvijas.
Uzzināt vairāk un pieteikties vari rakstot uz info@cilveki.com , vai Telegram, Whatsapp un vai tālruni +371 26597818.
Rolands par savu ceļu īsumā:
“Sākumā, kā jau vairums mūsdienu jauniešu, aktīvi nodarbojos ar mūsdienās popularizēto “vērtību” izkopšanu savā dzīvē: ārišķības, izklaides, apreibinošas vielas, dzīvošana šodienai, kā arī daudzas citas uz sevis iznīcināšanu vērstas tradīcījas, neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu apzinājos, ka tas kaitē man pašam. Sekojoši, pat necentos meklēt savai rīcībai attaisnojumus, zinot, ka tāpat vairums no mūsu sabiedrības darbojas pēc programmas: – patērēt un baudīt, izvairoties no atbildības. Tas turpinājās līdz 26 gadu vecumam, kad dažu apstākļu pamudināts, sāku iedziļināties tēmās, kuras jau kopš bērnības interesēja – ezotēriskās zināšanas.
Uzskatu, ka ļaudis cenšas visu sadalīt un ielikt rāmjos, piešķirot tiem dažādus, pašu neizprastus terminus, kas, savukārt, ierobežo pašu uztveres un apziņas iespējas, tādā veidā palīdzot uzturēt ilūziju par cēloņu un seku neesamību. Mans, daudz maz apzinātais, sevis un pasaules izzināšanas process sākās ar dažādu kultūru, reliģiju, mītu, stāstu, un citu sakrālo mantojumu izpēti. Sanāca papētīt arī dažādu tradīciju astroloģiskās un numeroloģiskās likumsakarības, ajurvēdu un citas vēdiskās zināšanas, kā arī periodiski pievērsties tam, ko mūsdienās sauc par maģiju un mistiku. Šos terminus (maģija un mistika) sabiedrība izmanto, lai raksturotu to, kas nav saprotams. Rezultātā cilvēki paši sevi biedē un bremzē pašizziņas procesu. Patiesībā tas, ar ko vairums sabiedrības sevi biedē, ir dabas un visuma likumu un algoritmu apkopojums, ko būtu vēlams izprast un iepazīt daudzmaz pilnvērtīgai savas dzīves uztverei un savu iespēju izmantošanai.
Mans pašizziņas process, pašsaprotami, norisinājās ne tikai informatīvi un teorētiski. Viss, ko apguvu tieši vai citā veidā, tika pielietots manā paša dzīvē, kam, protams, sekoja apziņas procesu izmaiņas, kuru neatņemama sastāvdaļa bija arī dzīves izmaiņas praktiskajā plānā. Kā, piemēram, – vienā dienā atteicos no tabakas izstrādājumiem, visa veida apreibinošajām un narkotiskajām vielām, un gaļas produktiem. Nu jau būs pagājuši vairāk kā desmit gadi, bet joprojām nejūtu vajadzību vai vēlmi kaut ko no tā visa atkal mēģināt lietot.
Šodien, paralēli sevis pilnveidošanas procesiem, neatsakos arī padalīties pieredzē un zināšanās vai novadīt kādas fiziskās prakses, jo arī dalīšanās veicina pilnveidošanos. Dalīšanās procesam, manā skatījumā, ir jābūt interaktīvam, tikai tad no tā ir jēga gan devējam, gan uztvērējam. Ir jānotiek informācijas vai resursu apmaiņai, lai neveidotos vakuums, kas var izjaukt līdzsvaru.”