top of page

ATSAUKSMES

CILVĒKA MĀCĪBAS


Nolēmu nedaudz padalīties ar sajūtām un atziņām pēc Cilvēka mācību kursa apgūšanas
Jo dienas, jo vairāk saprotu, cik ļoti vērtīga un vajadzīga.
Mācību kursa apjoms sākumā likās nereāls, ņemot vērā to, kas darījās manā dzīvē. Jau varēju to nosaukt par “uzkārienu”. Kur nu vēl atrast laiku lekcijām… un tad.. tuvojoties termiņam, līdz kuram kurss bija pieejams, sāku arvien vairāk tam veltīt laika, līdz beigās, katru mīļu brīdi tam veltīju (pat kopā ar bērniem mašīnā braucot klausījos un ogas dārzā lasot).
Informāciju tvēru un krāju krātuvītē. Biju kaut ko pa šīm tēmām lasījusi, dzirdējusi, bet ne tik strukturētā veidā. Sākumā bija tāds kā haoss.. informācija tik daudz.. taču tad sāku just, kā pamazām šī informācija saslēdzas kopā ar mani, ar manu ikdienu, to ko domāju, ko daru un pats galvenais- kam atvēlu savu laiku..
Pēc kursa noklausīšanās, pāris dienas atpakaļ bija ļoti smagi- sajūta, ka esmu iekritusi kādā akā.. un netieku ārā, negribēju ne ar vienu runāt, dzirdēt, satikt.. vistiešāk tas attiecās pret tuvāko …. Un tad vienā vakarā izsāpēja, izraudāju un kļuva tāda skaidrība. Par to, kas ir svarīgi.. un kas nav svarīgi. Kam sevi, savu laiku tērēju. Kam dzīvoju savu dzīvi. Kam atdodu savu enerģiju. Nojaušu.. ka tā vēl tikai daļa skaidrības. Bet sajūta ir laba. Un esmu pārliecināta, ka pēc nometnes būs vēl lielāka skaidrība :)
Rezumē- tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, tieši tajā brīdī, kad vajadzīgs, lai nenodarītu pārāk sāpīgi sev un mīļajiem.
Pateicos.

- Sieviete (30+ gadi)


Esmu bijis daudzos kursos, un studējis atšķirīgas mācības, kas man nav devušas tik pilnīgu īstenības redzējumu, kā Dzimtas mācība un Cilvēka mācība, ko pasniedz Rolands.
Ja esi meklētājs, noteikti nenožēlosi piesakoties šīm mācībām.

- Vīrietis (20+ gadi)


Noklausoties Cilvēka mācības kursu man daudz kas tapa skaidrāks, šis tas ne tik skaidrs un bija arī lietas, kuras, varētu teikt, bija grūti pieņemt, jo tas ko biju savā dzīvē mācījusies no apkārt redzētā, pilnībā atšķīrās no dotās informācijas kursā.
Sapratu, kā dzīvo un funkcionē dažādi cilvēki, dažādos apziņas un attiecību līmeņos un savilku sakarības, kāpēc man pašai reizēm bija grūti pieņemt, ka citiem ir citāds redzējums uz šo pasauli. Tagad, redzot kopainu un cēloņus, ņemšu to vērā un domāju, ka tas man palīdzēs vieglāk saprasties ar ne-līdzīgi domājošiem. Par dažām no dotajām tēmām jau biju aizdomājusies vai kaut ko dzirdējusi, bet tas, ka “cilvēks “ ir statuss kurš jānopelna, bija kaut kas pavisam jauns un saprotu, ka nāksies krietni pastrādāt, lai tam pietuvotos. Varētu teikt, ka nostiprinot šo vēlmi, kļūt par cilvēku, ieguvu mērķi uz ko tiekties.
Zināju, ka sistēma mūs izmanto, bet lekcijā dzirdētais atvēra acis vēl plašāk, lai varētu saredzēt problēmas nopietnību un dziļumu – kā mūs jau no agras bērnības ved prom no patiesajām vērtībām, traumē un trakākais, ka paši to arī pieļaujam. Šī visa sekas arī ieraudzīju sevī, kas, protams, nav patīkami, bet dod cerību uz izmaiņām, jo saprotu, ka ar mani viss ir kārtībā, tikai jāatbrīvojas no šīm iznīcinošajām programmām un pārliecībām. Sākot saredzēt kopainu un savelkot sakarības, tam kāpēc šodien viss jūk un brūk manī rodas vēlme izzināt un saprast kā darīt un dzīvot pareizi, lai viss būtu labi gan manā, gan apkārtējo cilvēku dzīvēs.
Vīrietis, sieviete un ģimene – tēmas kuras tika apskatītas visplašāk, protams arī noveda pie secinājuma, ka ir jāmainās un pie tam ļoti jāmainās. Būtībā viss ko domāju par sievietes un vīrieša lomām, par ģimeni un tās veidošanu ir tikai pārliecības, kas nav manas un, izprotot atšķirīgās dzimumu būtības un dabas, ir arī diezgan greizas. Esot attiecībās ar domu par ģimenes izveidošanu, dotā informācija man ir ļoti vērtīga un jau pielietoju to dzīvē, un varu teikt, ka tas strādā. Reizēs, kad kaut kas noiet greizi varu diezgan viegli atrast konflikta cēloni, balstoties uz dzirdēto un izdarīt secinājumus, cik vēl daudz jāpraktizē dzīvot un uzvesties atbilstoši manai dabai.

- Sieviete (30+ gadi)


Pēc Cilvēka Mācību kursa, es ieguvu citādāku skatījumu gan uz sevi, gan uz apkārtējo pasauli. Es zinu, ka mēs, cilvēki, esam dažādi, bet kas to ietekmē līdz galam nebiju izpratusi. Iegūtās zināšanas man paplašināja izpratni, par dažādiem cilvēku tipiem, par savstarpējo attiecību un ģimenes veidošanu, par sievietes un vīrieša atšķirīgo lomu un misiju. Ieguvu citādas zināšanas par čakrām un to darbības principiem, nekā to šodien plaši sludina sabiedrībā. Tāpat agrāk biju dzirdzējusi, ka piekopjot bez vardarbības uzturu mainās apziņas stāvoklis, bet īsti tam nepievērsu uzmanību, jo droši vien man par to trūka izpratne.

- Sieviete (50+ gadi)

DZIMTAS MĀCĪBA


Sākot apmeklēt “Dzimtas Mācības” nodarbības pie Rolanda, kurš vada Cilvēka Apziņas Skolu, mani pamatā interesēja saprast, kas ir Dzimta. Mani vadīja iekšēja interese, spēks, bija aktualizējušies daudzi jautājumi par manu ģimeni,
par notikumiem manas dzimtas ietvaros, bija sajūta, ka jābūt taču kaut kādām kopsakarībām, vadlīnijām, kuras visus šos notikumus saliktu pa plauktiņiem, iespējams, pat paskaidrotu, kādas darbības rada tieši tādas sekas?! Man šo skolu ieteica paziņas un atnākot uz pirmo nodarbību, pie sevis nolēmu, ja nepatiks – neturpināšu.
Taču informācija bija tik ļoti saistoša, aktuāla, trāpīga, ka sapratu, kā vērst par labu tos aspektus savā dzīvē, manā dzimtā, kuri līdz šim, maigi izsakoties, bija kaut kāds neaptverams bardaks un saņēmu atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu, būtiskākais – pamazām mainījās (un turpina mainīties, iegūstot padziļinātākas zināšanas) skatījums uz lietām un mani apziņas procesi.
Nodarbībās un pēc tām ir jādomā, jādomā un jādomā. Radās daudz papildus jautājumu, bet apmeklējot katru nākamo nodarbību ieguvu arvien padziļinātāku izpratni par procesiem, kā notikumu ķēdītes ritinās uz priekšu, tāpat sāku skaidrāk apzināties sevi, tos uzdevumus, kuri tieši man manā šajā dzīvē ir jāveic.
Pēc katras nodarbības ir tikai viens vārds, kuru vēlos veltīt pasniedzējam – PATEICOS!
Pateicos par sastrukturizēto informāciju, par pacietību skaidrojot, par piemēriem, par padoma došanu katram konkrētajam cilvēkam viņa konkrētajā situācijā!

- Vīrietis (30+ gadi)


Lieliski apkopota un sistematizēta informācija, kas pasniegta brīvi un vienlaikus gana konkrēti.
Prieks, ka esošā ārējā un arī dzen iekšējā informācija lieliski sasienas un atsevišķas lietas iegūst jaunu nozīmi. Paldies!…
Informācija, kas vienlaikus sniedz atbildes uz bijušiem jautājumiem un vienlaikus rada jaunus jautājumus. Uz dažiem atbildes arīdzan atnāk vieglas nojausmas veidā. Piemēram, saprotot, ka ir ļoti daudz kas “izpostīts” no sākotnējās sistēmas, ko darīt tiem, kas “stāv uz savas dzimtas drupām” un vēlas salikt akmeni pie akmens atpakaļ/no jauna.
Interesanta tendence – ka tomēr pārsvarā sievietes ir aktivizējušās, bet vīriešu, kas dotu attīstības virzienu, ir ļoti maz…
…paldies – ka dalies ar savām zināšanām un pieredzi! Ka ļauj citiem gūt jaunu pieredzi. Tas ir patiesi interesanti…

- Vīrietis (40+ gadi)


Ieteicams, ja interesē strukturēti un precīzi saņemt zināšanas par dzimtas procesiem/egregoru sistēmām u.c. svarīgiem procesiem mūsu dzīvēs. Ja baida lāstu u.c. ezoterisku terminu lietojums dažu tēmu aprakstos, tad var nesatraukties, lelles netiek dedzinātas un/vai spraudītas ar adatām. Kursā tiek skaidroti algoritmi pēc kādiem notiek daudzi mūs ļoti ietekmējoši procesi dzimtā un sabiedrībā, kas ļaus meklētājam palīdzēt izprast daudzas cēloņsakarības savā un citu cilvēku dzīvēs, izprast savus (savas dzimtas) mērķus, izšķirt un sākt izslēgt no savas dzīves parazītisko struktūru (egregoru) viltus mērķus, atjaunot dzimtas saknes un zaudēto spēku.

- Vīrietis (30+ gadi)

FIZISKAIS LĪMENIS


Kopumā man šis kurss patika ar to, ka apmācības reāli darbojas praksē un tas ir pats galvenais. Daudzi piemēri ir balstīti uz senām tradicijam un līdz ar to esmu ieguvusi arī jaunas zināšanas par tām. Patika , ka šīs apmācības ir ļoti labi sastrukturizētas un izpildāmas katram, neatkarīgi no vecuma.
Kopš esmu uzsākusi Fizisko līmeni, mans ķermeņa svars ir samazinājies par 3 kg. Esmu kļuvusi fiziski izturīgāka, lokanāka un pat Svecīti jau varu noturēt 6 minūtes. Kad pirmo reizi skatījos video, domāju, nu tas jau gan nav priekš manis, manos gados, bet šodien saprotu, ka nekas nav neiespējams, ja vien ir motivācija…
Elpošanas prakses un vēdera iekšējo orgānu masāžas ir ienesušas manā dzīvē reālas pārmaiņas veselības uzlabošanā. Pirmkārt jau mani ēšanas paradumi ir mainījušies – “neknakstos” gar ēdienu vairs vakara stundās un varu ieturēt 16-20 stundu starplaiku starp ēdienreizēm.
Arī dažus elpošanas veidus pielietoju ikdienā jau nemaz speciāli par to nepiedomājot. Pimēram, staigājot garus gabalus automātiski pieslēdzos Vanaga elpai un tas tiešām atjauno spēkus.
Paldies par iespeju ielekt vilciena pēdējā vagonā.

- Sieviete (60+ gadi)

SAJŪTU LĪMENIS


Man beidzot ir saprotama apziņas struktūra (tās dažādie līmeņi), kā arī apzināšanās, ka savas apziņas attīstības procesā esmu vēl pašos pirmsākumos. Tomēr man arī ir radusies skaidrība par ceļu un virzienu kurā ir jāiet, lai es kļūtu efektīvāka un darbspējīgāka. Man līdz šim tas ir bijis skaidrs, bet es to vēl nebiju pielietojusi īsti praksē, tāpēc arī neizjutu. Par to skaidrība tapa tikai pavisam nesen.
Pēc šī kursa varu teikt, ka jau esmu kļuvusi efektīvāka un izjūtu darba “pirmos augļus”.

- Sieviete (30+ gadi)

EMOCIJU LĪMENIS


Izejot emociju kursu un, iegūstot izpratni par procesiem saistībā ar emocijām, guvu pārliecību, ka emociju tīrīšana un darbs ar savas zemapziņas iepazīšanu ir ļoti būtisks darbs un milzīgs ieguldījums cilvēkam, kurš tiecās uz attīstību un vēlas mainīt savu dzīvi. Jo visas nesagremotās emocijas, kas dzīves laikā iegūtas nekur nepazūd, bet uzkrājas mūsos pašos kā smaga nasta, kas neļauj virzīties uz priekšu.
Uzsākot mācības, es vēl īsti neapzinājos, cik smaga ir mana nasta.
Viens no mērķiem, iestājoties skolā bija- iepazīt sevi, saprast savu būtību, tās mērķus. Bet nebija izpratnes par to, kā to izdarīt. Tagad zinu, ka esmu uz pareizā ceļa un praktiskās nodarbības ir lielisks instruments šī mērķa sasniegšanai. Papildus pamanīju, ka kļūstu efektīvāka-vieglāk pieņemu lēmumus un vairāk pieņemu uz sevi vērstus lēmumus, jo vairojot atbildību pret sevi, biežāk nākas atteikt citiem vai rīkoties citiem nepieņemami. Tikai tagad sāku vērtēt un plānot savu laiku. No daudz kā nākas atteikties, mainās prioritātes, vērtības.
Iepazīstoties ar emociju būtību, man radās iespaids, ka mans astrāls ir burtiski piebāzts ar veidojumiem, kas prasa manu dzīvības enerģiju. Likumsakarīgi, ka dzīvē nekas nemainījās, nerealizējās, vai arī tas notika ļoti lēni, jo ,acīmredzot enerģijas pietika pamatā tikai dzīvības procesiem.
Jau pēc pirmajām praksēm jutu efektu- atbrīvojās liels enerģijas potenciāls. Jutu to pirmkārt fiziskajā plānā – bija daudz enerģijas, varēju izgulēties pa 6 stundām kaut iepriekš reizēm pat ar 12 nepietika. Tam sekoja negaidīti un pat pārsteidzoši notikumi. Notikumi, uz kuriem iepriekš koncentrējos, taču tie nerealizējās, visticamāk tieši tā iemesla dēļ, ka nebija pietiekami daudz enerģijas vēlmju īstenošanai.
Bērnības vecumu tīrīšanas bija sajūtu un emociju ziņā visefektīvākās. Acīmredzot tajā vecumā arī visvairāk sadzīvotas emocijas.
Sāku saskatīt sakarības, kā bērnības notikumi, audzināšana, ģimenē uzliktie rāmīši ir ietekmējuši manu dzīvi, manu attieksmi pret sevi, izpratni par attiecībām, ģimeni, kas arī atspoguļojās manā ikdienas realitātē. Esmu vēl ceļā uz sevis iepazīšanu un arī sapņu pasaule ir lielisks palīgs šinī procesā. Mani sapņi ir kļuvuši vairāk informatīvi un palīdz saprast, kurā virzienā darboties.
Miega laikā notiek arī interesantas, bet pagaidām ne līdz galam man saprotamas, lietas (Es zinu, ka tur saprotu, to, ko nesaprotu šeit, nāk atklāsmes utt.)bet pagaidām man neizdodas to pārnest uz šo realitāti. Bet kā saprotu, tas ir tikai laika un apziņas paplašināšanas jautājums.
Šobrīd vairāk kā jebkad iepriekš, pievēršu uzmanību pagātnes notikumiem, ceļu augšā to, kas ierakts dziļi, dziļi. Vienmēr likās, ka tas nekādu lomu manā dzīvē nespēlē, bet patiesībā tas, ko mēs izvēlamies neatcerēties un arī neatceramies, ietekmē mūs visdziļāk.
Kursa laikā pamanīju, kā mainās mana attieksme pret lietām, notikumiem un sevi.
Ir daudz kur augt, daudz darba vēl priekšā, bet izmaiņas jau notiek.
Emociju kursa laikā bija arī emocionālāki periodi. Šis bija kā labs pārbaudījums, kā es spēšu izvērtēt situāciju neieslīkstot emociju fonā. Tas nav vienkārši, bet zinu, ka kādreiz man tas vispār nebūtu izdevies. Es būtu ilgstoši ļāvusies šīm emocijām. Tagad jūtu, ka es esmu gatava dziļākam darbam ar sevi un jauniem negaidītiem (un arī plānotiem) notikumiem.

- Students (30+ gadi)

VĪRIEŠA UN SIEVIETES POTENCIĀLU PRAKTISKAIS PIELIETOJUMS ATTIECĪBU UZLABOŠANAI

 

Info par video lekciju:
https://www.facebook.com/cilveki/posts/pfbid0nZBRE2EHkhTAh44VUvJVHfhCakTAETjQR75oHHz8SCG1phFBoFUFRQxEmzDJn4KQl


Īsi, jo nekas nav ko pat izcelt. Viss bija par manām attiecībām. Tieši un precīzi.

- Vīrietis (40+ gadi)


Lekcijā tiek sniegta ļoti noderīga informācija par vīrieša un sievietes attiecību simbiozi un veselīgu enerģijas apmaiņu, kas noved pie abu kopējo mērķu sasniegšanas un garīgas pilnveidošanās. Komplektā ar vīrieša un sievietes spēka lekcijās sniegto ieskatu veidojas skaidra izpratne par abu dzimumu dabu un sūtību šajā pasaulē.

- Vīrietis (30+ gadi)


Šī lekcija ir visaptverošs un detalizēts skaidrojums tam kā harmoniskas (vai arī disharmoniskas) attiecibas starp sievieti un vīrieti tiek radītas. Kā paši iesaistītie tās rada. Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas un to sekas attiecības. Un, galvenais, tiek sniegtas arī atbildes uz jautājumiem kā turpmāk kļūdas labot un kāpēc rodas nesaskaņas, kā arī saskaņas visos cilvēka apziņas līmeņos attiecībās.
Īpaši interesanti likās kādas nepilnības attiecībās ir ar konkrētām sievietes vai vīrieša veselības problēmām saistītas.
Un noderīgi praktiskie padomi un vingrinājumi, kas dod iespēju ātrāk sakārtot savas attiecibas.
Paldies!

- Sieviete (30+ gadi)


Manuprāt lekcijas tēma ir ārkārtīgi aktuāla, īpaši mūsdienās, kad gan vīrieši, gan sievietes ir audzināti tā, lai viens otru savstarpējās un arī ģimenes attiecībās uztvertu kā vienlīdzīgus. Šādā situācijā netiek ņemtas vērā vīriešu un sieviešu jau no dabas iedzimtās fiziskās un arī garīgās atšķirības, kas nosaka to, kā jāprot uzvesties vīram un sievai savā starpā, tāpat vīrietim un sievietei. Lekcijā uzskatāmi ar piemēriem ir izskaidrota vīrieša/vīra dodošais un sievietes/sievas ņemošais potenciāli kā fiziskā, tā arī garīgā un emocionālā izpausmē. Ar labiem piemēriem izceļ, kā uz negatīvo pusi veidojas vīra un sievas attiecības un komunikācija, ja netiek ņemta vērā abu dzimumu no dabas dotās atšķirības un to ačgārna (pretdabīga) izpratne, vīrietim kļūstot sievišķīgam, bet sievietei – vīrišķīgai. Tāpat labi izskaidrots, kādas saslimšanas var pavadīt vīriešus un sievietes, ja viņi, neizprotot savu patieso sūtību un pareizo izturēšanos savstarpējās attiecībās, noved viens otru un arī paši sevi līdz emocionālam satricinājumam un ilgstošam stresam, hroniskām slimībām un gala rezultātā arī līdz ģimenes iziršanai.
Vērtīgi ieteikumi, kādā veidā būtu iespējams labot nepareizi izprastās vīra un sievas attiecības, ja vien paši to vēlētos.
Visiem cilvēkiem noderīga lekcija!

- Sieviete (60+ gadi)

VĪRIEŠA SPĒKS

Info par lekciju:
https://www.facebook.com/cilveki/posts/pfbid02TcrM9dQJMNhw1VmJa9PvL8GmnCFx2LBvYpwAXdcpri7JU7Cw6GFK2P1sza2Ppneel


Informatīva un strukturēta lekcija par vīriešu būtību un dzīves uztveri. Aplūkotas gan zināmākas lietas, gan arī jaunas nianses citā gaismā, ko nezināju. Lekcija noderēs ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm, lai labāk izprastu savus vīriešus un iespējams arī palīdzētu tiem sasniegt viņu vīrišķo spēku.

- Vīrietis (30+ gadi)


Paldies, šī lekcija man palīdzēja uz attiecību tēmu paraudzīties ar svaigu skatu un vairākas lietas labāk izprast. Vispirms nosauktās spēka komponentes – manā prātā labi salika ķēdīti, kas manī ir no tā, kas formē manu spēku un kas no tā man vēl jāattīsta.
Savukārt pazīmes, kas identificē stipru vīrieti, man deva iespēju labāk saprast, ko no tā esmu darījis apzinātā vai neapzinātā līmenī līdz šim, un ko neesmu darījis pietiekamā mērā, un kur esmu pieļāvis kļūdas. Lekcijā stāstītais labi saskan ar piedzīvoto manā pašizaugsmes ceļā.
Paldies par dotajām zināšanām, kas palīdz šo, būtībā vīrietim vissvarīgāko dzīves tēmu, labāk izprast, formēt savu spēku un pielietot to dzīvē, lai dzīvotu laimīgās un harmoniskās attiecībās, saskaņā ar Visuma un dabas likumiem.

- Vīrietis (40+ gadi)


Izsmeļoša lekcija ar mūsdienu vīrietim būtiskām zināšanām un skaidrām norādēm par to, kā un kur rast vīrišķo spēku, lai darītu šo pasauli labāku saskaņā ar dabas un visuma likumiem. Sievišķīgām sievietēm noderīgas zināšanas, lai zinātu pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev vīrišķīgu vīru, laimīgai un piepildītai dzīvei attiecībās un ģimenē. Jaudīgas zināšanas tiem vīriešiem, kuri savu dzīvi vēlas nodzīvot jēgpilni un vairot labo.

- Sieviete (30+ gadi)


Domāju, ka vīriešiem un arī sievietēm, lai varētu izvērtēt, kādu vīrieti izvēlēties, būtu jāzina šos kritērijus, kuri raksturo vīrieša spēku. Ļoti izsmeļoši un tēlaini tika aplūkotas visas vīrietim svarīgās īpašības. Ļoti interesanti!

- Sieviete (60+ gadi)


Esmu 40 gadu vecs vīrietis, kas ilgi meklējis atbildes, kas ir vīrietis? Kādam jābūt vīrietim? Gan attiecībās ar tuvajiem, gan sabiedrībā kopumā! Šeit tas tiek izskaidrots konkrēti un kodolīgi! Noformulētas vīrieša pamatnostādnes! Uz kurām ir jābalsta visa dzīve, attieksme un jēga! Lekcija var noderēt ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm, lai vairāk saprastu un atbalstītu gan savu vīrieti, gan arī savas sievišķās darbības un vajadzības! Lekcijā atradīsiet atbildes uz pašiem elementārākajiem jautājumiem, par pašu pamatu, kā būt spēcīgam vīrietim! Atradīsiet arī skaidrojumu kas tad ir patiesais spēks, kuru daudzi pārprot ar mākslīgu muskuļu masu! Kā rīkoties atsevišķās dzīves situācijās, kā rast risinājumu. Kā tikt ārā no pagātnes slazdiem un veidot veiksmīga, spēcīga un laimīga vīrieša dzīvi! Jo tikai tādi vīrieši spēj izmainīt ne tikai sevi, bet arī apkārtējo pasauli!

- Vīrietis (40+ gadi)

SIEVIETES UN VĪRIEŠA ATTIECĪBU ENERĢĒTIKA

Info par lekcijām:
https://www.facebook.com/photo?fbid=644106123919837&set=a.600010158329434


Lielā mērā sabrūk ilūzijas par līdz šim iedomāto pareizo mijiedarbību starp vīrieti un sievieti. Pirmā primitīvā reakcija bija – kāpēc mums šīs zināšanas neiedeva agrāk (bērnībā)?
Lekcijā iegūtie un reālajā dzīvē iztrūkstošie puzzles gabaliņi uzskatāmi rada priekšstatu par harmoniskām un dabiskām attiecībām. Šobrīd skaidri redzams rezultāts šo pašsaprotamo zināšanu trūkumam mūsdienu sabiedrībā. Kā minimums aplamā ģimenes kodola struktūra to atspoguļo lielākajā daļā sabiedrības.
Ņemot vērā reālo situāciju mūsdienu sabiedrībā, skaidri saproti, ka iegūto zināšanu īstenošana sadzīviskā līmenī varētu būt grūts un ilgs process. Un tas tikai esošo attiecību līmenī. Vēl lielāks izaicinājums varētu būt mijiedarbojoties ar apkārtējo sabiedrību caur šiem pamatprincipiem, jo tai šis viss pagaidām nav zināms un pat nav pieņemams. Kopumā – vērtīgas bāzes zināšanas, lai sāktu virzīties uz pareizo attīstības vektoru un neturpinātu iet degradācijas ceļu.

- Pāris (50+ gadi)


Izsmeļošs skaidrojums par vīrieša un sievietes attiecībām no savstarpējās enerģētiskās iedarbības viedokļa un izpausmēm. Ikdienā cilvēkiem bieži nākas pieredzēt gan labus, gan sliktus brīžus savstarpējās attiecībās ģimenē, sabiedrībā vai darba kolektīvos, kad notiek asa vārdu pārmaiņa vai pat fiziska ietekmēšana abu dzimumu starpā. Gandrīz visos gadījumos netiek meklēti šo strīdu faktiskie cēloņi, jo mazāk, tieši vīriešu un sieviešu abpusējo enerģiju mijiedarbībā. Noklausoties minēto lekciju, kļūst skaidrs, ka vaina šādu strīdu gadījumos meklējama tieši cilvēku nezināšanā par vīrieša un sievietes no dabas dotajām atšķirīgajām lomām ģimenes dzīvē, neizpratnē par tik spēcīgo enerģētisko ietekmi vienam pret otru un neprasmē rast izeju no samilzušajām problēmām.
Lekcijā ļoti detalizēti ar piemēriem ir izskaidrots, kā jūtas un rīkojas vīrs, saņemot vai nesaņemot enerģētisko atbalstu jeb attieksmi no sievas, un arī, kā uz vīra enerģijas un iedvesmas pamata, kuru viņš saņem no sievietes/sievas, tiek nodrošināta viņas un bērnu dzīves drošība un materiālā nodrošinātība.
Lekcijā interesanti tiek pastāstīts par to, kā jāuzvedas sievietei un vīrietim dažādās dzīves situācijās un arī par to, kāda enerģētiska ietekme uz vīrieti un sievieti nāk no sievietes/ sievas matiem un vīrieša/ vīra bārdas.
Domāju, ka, noklausoties šo lekciju, ikvienam rastos daudz labāka izpratne par savu (gan vīrieša, gan sievietes) ietekmi attiecībā uz pretējo dzimumu un to, kā to pielietot saskanīgu attiecību veidošanā.
Man personīgi šī lekcija lika domāt par manā dzīvē bijušām problemātiskajām situācijām, kad pie vainas bija nezināšana un neizpratne par enerģētiskajiem procesiem un to ietekmi uz savstarpējām attiecībām ar partneri (vīru). To saprotot, vairākos gadījumos noteikti būtu izrādījusi adekvātāku (sievišķīgāku) attieksmi.
Paldies!

- Sieviete (60+ gadi)


Ļoti vērtīgas zināšanas tiem, kuri vēlās izveidot ilgtspējīgas, harmoniskas attiecības ģimenē. Konkrēts rīcības plāns – kā nepazaudēt un/vai atgūt cieņu vienam pret otru, kad tā ir zudusi attiecībās.

- Sieviete (30+ gadi)

ĢIMENE – SIEVIETES UN VĪRIEŠA ATTIECĪBU REZULTĀTS


Paldies! Ļoti vērtīgas zināšanas, lai apzinātos ģimenes kodola spēku, katra lomas būtību un to, kā savstarpējo funkciju pildīšana – veido attiecību sinerģiju ģimenes stiprināšanai.
Noklausoties lekciju, pārliecinājos un dziļāk izpratu Sievietes atbildību, kura spēj attiecības celt vai gremdēt ar attieksmi, kas ir kvalitātes mēraukla – apzinoties un izceļot vīriešu potenciālu un spēju ietekmēt vīrieša gribu un varēšanu.
Secinājumi, ka abu dzimumu pareiza un dabīga mijiedarbība arī ir atslēga veselīgam ģimenes pamatam.

- Sieviete (30+ gadi)


Ļoti vērtīga lekcija! Lika uzdot sev jautājumus, kā esmu dzīvojusi līdz šim un kā vēlos dzīvot turpmāk. Šajās pārdomās nonāku strupceļā starp teoriju un praktisko dzīvi. Šodien jūtu ka šāda lekcija būtu ļoti noderīga jaunākiem cilvēkiem un jaunajām ģimenēm. Es nespēju saprast, kā man iedzīvināt praksē, šo patiesi ļoti labo teoriju, ja nākam no aizlauztām ģimenēm.

- Sieviete (50+ gadi)


Lekcija par ģimeni un attiecībām man atvēra acis un deva iespēju paskatīties uz šīm dzīves pamattēmām ar pavisam citu redzējumu, pateicoties iekļautajam plašajam zināšanu spektram.
Sapratu, kas tad patiesībā ir ģimene, ko tā dod un kāpēc vajadzīga. Ieguvu izpratni par sievietes un vīrieša lomām un atbildībām, kas savukārt palīdzēja ieraudzīt, kur un kāpēc radās problēmas un konflikti ģimenē kurā uzaugu, un kāpēc tie rezultējās ar tās izjukšanu. Tā kā šobrīd esmu uzsākusi ilgtspējīgu attiecību un ģimenes veidošanas ceļu, dotā informācija man ir un būs kā vaduguns, lai šis sapnis piepildītos un es neietu pa savas dzimtas nezināšanas takām.
Lai arī šī ir tikai viena no vērtīgajām Cilvēka apziņas skolas lekcijām, ar to vien pietika, lai mana attieksme mainītos uz labo pusi.

- Sieviete (30+ gadi)


Noklausoties lekciju redzu, cik tālu prom atrodas mūsdienu sievietes no tā, kas izklāstīts lekcijā. Par vīriešu atbildību un pienākumiem daudz maz skaidrs, tikai tāpat, pats to nespēju īstenot. :) Skatoties uz savu dzīves situāciju, man liekas sarežģīti tos principus ieviest un ievērot savā ģimenes dzīvē. Bet manuprāt ļoti sakarīga un viegli izprotama informācija, kas, ja tiktu dota un piekopta no bērnības noteikti stiprinātu ģimenes un dzimtas.

- Vīrietis (50+ gadi)

SIEVIETES UN VĪRIEŠA ATTIECĪBU ENERĢĒTIKA

Par video lekcijām:
https://www.facebook.com/photo?fbid=644106123919837&set=a.600010158329434


Sievietes un vīrieša attiecību enerģētika 1. Daļa
Man ļoti vērtīgi likās skaidrojums par to kā veidojas vai pazūd cieņa sievietes un vīrieša starpā. Vēl vērtīgāk ir skaidrojums, kā savstarpējo cieņu atgūt, kad tā ir zudusi.
Parametri, pēc kuriem kritērijiem izvēlēties sev enerģētiski spēcīgu sievu un/vai vīru, ir zelta vērti.
Ļoti noderīgi ir arī, izvēloties sev vīru vai sievu, zināt tās kvalitātes, kuras nes vīrišķīgs vīrietis attiecībās un ģimenē un tās kvalitātes, kurām būtu jāpiemīt sieviete, lai attiecības veidotos harmoniski un pareizi.
Paldies par šīm ceļazīmēm, šīs lekcijas formātā, ceļā uz laimīgām un harmoniskām attiecībām!

Sievietes un vīrieša attiecību enerģētika 2. daļa
Līdz šim nedzirdēta informācija. Vērtīgas zināšanas par to, kā sieviete ar savu dabu un rīcību var izglābt cilvēci no izmiršanas vai arī, kā mūsdienu sievietes nemanāmi un pašas neapzinoties iznīcina cilvēci, ja neseko savam vīram un audzina savus pēcnācējus pašas. Man ļoti norezonēja sievietes un vīrieša dabai atbilstošās rīcības un uzvedības ietekme uz cilvēka dzīves ilgumu un hormonu līdzsvaru vai disbalansu. Šī lekcija man palīdzēja vēl dziļāk izprasta sievietei un vīrietim atbilstošu uzvedibas modeli, hierarhijas nozīmi un dabas likumus, kuri ietekmē sievietes un vīrieša attiecības un pēcnācēju laimi. Paldies, Roland!
Novēlu tev aiznest šīs zināšanas līdz miljoniem cilvēku apziņām!

- Sieviete (30+ gadi)

bottom of page