top of page

Cik labi Tu izproti savu sievieti vai vīrieti? Cik apzināti jūs formējat savu kopdzīvi?

Gūsti izpratni par to, kas ir būtisks tavam dzīves biedram un kas uzlabos attiecību kvalitāti! Attiecības, ir tas, kas nosaka mūsu psiho-emocionālo stāvokli ik dienu! 3 lekcijas no Cilvēka Mācību kursa Tev sniegs dziļāku izpratni par visos laikos svarīgāko tēmu – Attiecības.

Attiecību enerģētika un apzināta ģimenes veidošana (2h30min)– Ģimene un tās būtība – jēga;– Sievietes un Vīrieša partnerattiecību enerģētiskie procesi.– Partnerattiecību kvalitātes dažādos apzinātības līmeņos. Sekas.


Vīrietis un Vīrišķība (2h7min)– Cik daudz šodienas vīrietis pazīst vīrieša dabu? Vai šodienas vīrieši saprot atšķirību starp vīrieša dabu un mūsdienu sociumā pieņemto vīrišķības tēlu?– Kas ir tas būtiskais, kas vienmēr ļaus nenomaldīties un līdz ar to nepazaudēt savu piepildījuma sajūtu un gandarījumu par savu nodzīvoto dienu, gadu, mūžu.– Vīrišķība partnerattiecībās.


Sieviete un Sievišķība (3h2min)– Kas ir tas būtiskais, kas sievietei ļauj nenomaldīties šodienas sociālajā vidē un nepazaudēt savu piepildijuma sajūtu un gandarījumu par nodzīvoto dienu, gadu un mūžu?– Sievišķība partnerattiecībās.– Ar ko sākt un kur virzīties?

Ieskatam par Attiecību tēmu: https://www.youtube.com/watch?v=mb7huppv20MMaksa par lekcijām: 80 EURLai iegūtu piekļuvi šīm lekcijām raksti uz: info@cilveki.com

7 views

Recent Posts

See All

Commenti


bottom of page