top of page

Apziņas Nometne 2022

Jau septīto vasaru pēc kārtas Cilvēka Apziņas Skola aicina Tevi uz tradicionālo Apziņas Nometni.

https://youtu.be/-M7YWEEkhtA Tā ir vieta un laiks – tiem, kas vēlas veltīt laiku sevis “sakārtošanai”.

Ja esi gatavs darbam ar saviem apziņas procesiem un iepazīt sevi – piebiedrojies! Četras dienas varēsi atrasties brīvā dabā bez mums ierastās tehnokrātiskās civilizācijas fona – tikai telts ar guļammaisu un pats nepieciešamākais. Zināms, ka cilvēkam ir nepieciešams tik daudz materiālo labumu, cik aprobežota ir viņa apziņa un tēlainā uztvere. Jo šaurāks ir mūsu apziņas svārstību diapazons, jo lielākā baiļu un dziļākā patērēšanas purvā mēs slīkstam. Bailes un parazītiska patērēšana uztur mūsu iluzoro pasauli, kurā pazaudējam paši sevi.

Visu dienu laikā notiks praktiskas nodarbības un aktivitātes, kā arī tiks skaidroti teorētiskie aspekti un raisīsies dialogi, vērsti uz savas apziņas un iekšējā potenciāla atklāšanu. Tev jābūt gatavam uz dažādiem savu iekšējo spēju pārbaudījumiem – kustēties un pārvietoties, sasmērēties, atrasties sev nepierastā, iespējams, pat biedējošā vidē; veselīgam, kā minimums – veģetāram uzturam; šķirties no sava „uzticamā dzīvesbiedra” – telefona, uz 4 diennaktīm, kā arī visu šo laiku atrasties tādu pašu „meklētāju” sabiedrībā.

Nometnē Tu gūsi atslodzi no ikdienas problēmām un vides, kurā atrodies lielāko savas dzīves daļu, taču to vietā pievērsīsies savas iekšējās pasaules sakārtošanai un iepazīšanai.

Uz ko vērstas aktivitātes? – spēt uztvert vidi – dabu un sevi, kā tās elementu. – mūsu zemes ritmu un ciklu iepazīšana. – darbošanās ar dabas pirmelementiem (stihijām). – uztveres spektra paplašināšana (energoinformatīvā uztvere). – baiļu programmu bloku atpazīšana un atbrīvošanās iemaņu apgūšana. – apzinātas dzīves kārtošanas un plānošana pamatu apgūšana. – citas apziņas procesus veicinošas prakses.

Nometni organizē un vada Cilvēka Apziņas Skola. Nometne paredzēta gan tiem, kuri pirmo reizi ar šādām aktivitātēm nodarbosies, gan tiem, kuri jau apguvuši iemaņas darbam ar sevi.

Ņemot vērā patreizējo situāciju valstī, ceram, ka uz nometnes laiku sociāl-politiskie ierobežojumi tiks mazināti un neietekmēs nometnes norises plānus.

Nometnes dalībniekiem būs sagatavošanās aktivitātes PIRMS nometnes. Dalībnieku skaits ierobežots – piesakies laicīgi.

Dalības maksa: 370 EUR. Agrā pieteikšanās maksa 320 EUR, ja piesakies līdz 20.03.2022 Dalības pieteikšana un apmaksa līdz 24.06.2022. Nometnes norises laiks: 08.07.2022. – 11.07.2022.

Uzdot sev aktuālos jautājumus un pieteikt dalību nometnē vari rakstot uz e-pastu: info@cilveki.com

7 views

Comentarios


bottom of page