top of page

otrd., 16. febr.

|

Rīga

Darbs ar enerģētiku (AURU redzēšana, jušana) – praktiskais kurss

Vai zināji, ka ikviens cilvēks ir apveltīts ar spējām, tām, ko šodien sauc par pārdabiskām, ekstrasensoriku, vai “Dieva dāvanām”?

Registration is Closed
See other events
Darbs ar enerģētiku (AURU redzēšana, jušana) – praktiskais kurss
Darbs ar enerģētiku (AURU redzēšana, jušana) – praktiskais kurss

Laiks & Vieta

2021. g. 16. febr. 19:00

Rīga, Brīvības piemineklis

Par pasākumu

Vai zināji, ka ikviens cilvēks ir apveltīts ar spējām, tām, ko šodien sauc par pārdabiskām, ekstrasensoriku, vai “Dieva dāvanām”? Tev nav jābūt izredzētam vai īpaši apdāvinātam, lai atklātu šīs spējas sevī. Arī Tu vari apgūt un attīstīt šīs spējas!

No kurienes šīs spējas? Viss atrodas mūsu pašu ģenētikā. Mūsu senči, kas atstājuši savu ģenētisko mantojumu iespējams nebija tik tuvu sadraudzējušies ar tehnoloģiskajiem dzīves risinājumiem, taču tiem bija dabas dotas alternatīvas, kuras šodien mēs uzskatam, par kaut ko pārdabisku, tikai tāpēc, ka neviens par šīm lietām mums nestāsta un neaudzina no mazotnes.

Šodien lielākajai sabiedrības daļai ekstrasensorās spējas snauž, tikai tāpēc, ka ikdienā tās netiek pielietotas, viss ko cilvēks neizmanto atrofējas, tā pat kā fiziskā ķermeņa muskulatūra. Ja vēlies aktivizēt savus snaudošos gēnus piedāvājam pieteikties apmācību un treniņu grupai, kas ļaus Tev aktivizēt šīs spējas un izmantot pēc nepieciešamības.

Apmācību pamatā ir Cilvēka Apziņas Skolas cilvēka energoinformatīvās sistēmas bāze un prakses, kā arī SPASa tradīcijas prakses no divām kazaku harakterņiku dzimtām.

SPAS – “Īpašs psihes stāvoklis, kurā cilvēks apzināti ieiet, lai aktivizētu savu pārdabisko uztveri un spējas, ar kuru palīdzību var atrisināt nestandarta problēmas, kuras nevar atrisināt ar tradicionālām metodēm” (A. M. Skuļski).

Harakterņik – “vaļas (gribas) cilvēks. Atšķiras ar specifisku pasaules redzējumu. Kazaku vidū šadus cilvēkus cienīja par viņu prasmēm un atjautību. Cilvēki runāja, ka no harakterņikiem pat nelabais baidās” (V. M. Čerņikov)

Mācību kursa ietvaros apgūsi: – cilvēka energoinformatīvās struktūras pamatus, – izpratni par enerģiju, vibrācijām un frekvencēm, – smalkās redzes aktivizēšanas prakses, – cilvēka enerģētisko lauku (auras) struktūru redzēšanu, – uzmanības un redzes koncentrācijas prakses un to efektus, – energoinformatīvo centru (čakru) – aktivizēšanas iemaņas, – prasmes darboties ar savu enerģētiku un enerģijas impulsu vadīšanu, – iemaņas darbā ar uguni – uguns elementu, – elpošanas prakses, spriedzes (stresa) noņemšanu un veselības stāvokļa diagnostiku, – u.c.

Mācību kursu pasniedz Cilvēka Apziņas Skolas pasniedzējs un dibinātājs – Rolands Černis: http://cilveki.com/konsultacijas/konsultacijas/rolands-cernis/ Par Cilvēka Apziņas Skolu: http://cilveki.com/par-cilveka-apzinas-skolu-zurnalam-misterija/

Mācības notiek tikai klātienē, 4 dienas pēc kārtas (laiki orientējoši): 25. septembris 17:30 – 21:00 26. septembris 10:00 – 15:00 (tējas pauze) 27. septembris 10:00 – 15:00 (tējas pauze) 28. septembris 18:30 – 21:30

Vietu skaits ierobežots! Piesakies un uzzini vairāk par mācību kursu rakstot uz – info@cilveki.com Vieta tiek rezervēta pēc apmaksas veikšanas. Mācību kursa dalības maksa: 170 EUR

Uz nodarbībām atceries paņemt pierakstu kladi/burtnīcu.

Esi laipni gaidīts Cilvēka Apziņas Skolā – Ganību dambī 26a, 5. stāvā. Pretī ēkai ir bezmaksas auto stāvvieta. Sabiedriskais transports: 5., 9. tramvaja un 2. autobusa pietura “Rāmuļu iela”.

Savai labsajūtai paņem līdzi ērtu apģērbu un maiņas apavus (čības).

Dalies ar pasākumu

bottom of page